j.hadrys@dietadopasowana.pl
+48 602 552 870

O mnie

dietetyk gdynia

Justyna Hadryś

magister dietetyki

Dietetyka to moja pasja. Od lat jestem zaangażowana w edukację żywieniową. Interesuje mnie żywienie jako cenne paliwo dla organizmu oraz alternatywa dla niektórych leków. Staram się wspomagać leczenie wybranych stanów chorobowych odpowiednio dobraną dietą. Pomagam w szczególności osobom ze zdiagnozowanymi chorobami przewodu pokarmowego, śledzę najnowsze trendy żywieniowe w tej dziedzinie, pamiętając przy tym o wytycznych Instytutu Żywności i Żywienia.
Posiadam kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu gabinetu usług dietetycznych Dieta Dopasowana.

Prowadziłam zajęcia oraz terapie indywidualne z zakresu dietetyki przy zaburzeniach odżywiania wśród młodzieży – w szczególności z anoreksją oraz bulimią – w Centrum Psychologicznym SENS w Gdyni.
Układam jadłospisy dla firm cateringowych oraz placówek żywienia zbiorowego.

Celem mojej pracy jest propagowanie zasad zdrowego odżywiania w taki sposób, aby dieta nie kojarzyła się wyłącznie z zakazami i wyrzeczeniami, lecz aby była dopasowana do stylu życia każdego z nas już od najmłodszych lat.

Od 2011 r. prowadzę edukacyjne warsztaty dla dzieci i młodzieży z zakresu zdrowego odżywiania. Pomagam rodzicom i nauczycielom uczyć dzieci zdrowego odżywiania i kształtowania dobrych nawyków żywieniowych, które zaprocentują w ich dalszym rozwoju oraz zapobiegną występowaniu chorób dietozależnych. Dzięki praktycznemu charakterowi prowadzonych warsztatów, dzieci odkrywają, jak radosne i pasjonujące może być przygotowywanie zdrowych posiłków.

Masz pytania?

Skontaktuj się

Adres:
ul. Legionów 106 B/4, 81-472 Gdynia
Telefon:
+48 602 552 870
Email:
j.hadrys@dietadopasowana.pl